Projekt a lokalita

Developerský projekt

Developerským záměrem je poskytnout moderní bydlení v nově revitalizované části Kročehlav. V bytové výstavbě se bude nacházet celkem 64 bytů s balkonem, vlastní sklepní kójí a parkovacím místem. Zeleň na střeše a hojná vegetace vytvářejí dojem ekologického bydlení v srdci města. Množství zeleně podporuje moderní ekologický trend.

Novostavba se nachází v prostoru, který nedávno prošel rekonstrukcí a modernizací infrastruktury. Účelné dispozice, železobetonová stavba, zděné příčky, optické datové linky, balkony či terasy, vysoké standardy, bezbariérové bydlení, komfortní parkování a sklepy, to vše definuje náš projekt.

Okolí projektu

V současném urbanistickém ráji, který spojuje pestrý mix městských a přírodních prvků, se nachází jedinečná lokalita plná možností a aktivit pro každého. Tato oblast je charakterizována rozsáhlým nákupním spektrem, kde se mísí obří obchodní řetězce jako Tesco, Kaufland a Lidl nebo nedaleká obchodní centra, přinášející široký sortiment a pohodlné nakupování pro místní obyvatele. Vlak v těsné blízkosti představuje spojení s okolními městy.

Okolní prostor pak nabízí nekonečné příležitosti k aktivnímu odpočinku a sportovním aktivitám. Kvalitně navržené cyklostezky propojují celou oblast, umožňující cyklistům prozkoumávat krásy okolní přírody. Les, který obklopuje tuto lokalitu, přináší klid a možnost úniku do přírody, ideální pro pěší procházky nebo relaxaci na čerstvém vzduchu.

Vzdělávání je v této lokalitě prioritou. Školy a školky nabízejí kvalitní vzdělání pro budoucí generace, zatímco fakulty vysokých škol otevírají dveře k novým poznatkům a kariérnímu růstu.

Moderní městský život

Pro odpočinek a relaxaci zde existují moderní rekreační zařízení jako aquapark s venkovním bazénem. Multifunkční sportoviště je ideálním místem pro sportovní nadšence, zatímco zimní a fotbalový stadion nabízejí možnosti pro sledování nebo účast na sportovních akcích.

Saunový svět a solná jeskyně poskytují relaxaci pro ty, kteří hledají odpočinek pro tělo i duši. Restaurace a kavárny na každém rohu vám umožní ochutnat nejlepší kulinářské poklady a posedět s přáteli či rodinou.

Zrekonstruované kino nabízí kulturní zážitky pro všechny filmové nadšence. Zámecký park s medvědy poskytuje idylické prostředí pro relaxaci a procházky v historickém kontextu.

Místní pivovar nabízí jedinečnou příležitost ochutnat domácí pivo a poznat tajemství pivovarského řemesla.

Tato lokalita tak propojuje moderní městský život s přírodními a kulturními prvky, vytvářející ideální prostředí pro pestrou a vyváženou životní atmosféru.

Nově vznikající rychlodráha, která je vzdálená 5 minut pěšky od našeho projektu vás dopraví do centra Prahy za necelých 30 minut, nebo na letiště dorazíte do 20 minut

Občanská vybavenost

skola
Mateřské, základní a střední školy
bus-stop
MHD, vlak
obchody
Obchody, služby
doctor
Nemocnice
restaurace
Restaurace
sports
Sport a relax
park
Park, les
motorway
Dálnice směr Praha 5 min
runway
Letiště 15 min

Harmonogram výstavby

Podzim 2023
Vydané Stavební povolení
Podzim 2023
Zima 2023
Zahájení výstavby
Zima 2023
Podzim 2024
Dokončení hrubé stavby
Podzim 2024
Zima 2024
Zapsání prohlášení vlastníka
Zima 2024
Léto 2025
Kompletní rozvody
Léto 2025
Podzim 2025
Dokončení výstavby
Podzim 2025
Zima 2025
Kolaudace a předání bytů
Zima 2025

Dokumenty

Katalog standardů
file
Nadstandardy
PENB