Byty americká kladno

americká kladno

Připravujeme pro Vás nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu v ulici Americká, Kladno. Byty ve velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk budou součástí moderního obytného komplexu se šesti podlažími. Celý projekt je pojat v moderním stylu, s vysokým standardem vybavenosti.

Myslíme i na náročnější klienty, pro které budou v dispozici byty 4+kk a 5+kk s velkorysými terasami s krásným výhledem. Tyto mimořádné bytové jednotky budou umístěny v posledním patře domu.

Bytový komplex bude umístěn u nákupního centra Kaufland. Místo s veškerou občanskou vybaveností a nově vybudovanou pěší zónou nabízí vše na dosah. Město Kladno se svým umístěním v blízkosti Prahy stalo v posledních letech velmi žádanou lokalitou. Za pouhých 20 minut dojedete k metru Veleslavín nebo Zličín. Důležitým benefitem Kladenska je příroda na dosah, Křivoklátská vrchovina, rozvodí mezi Vltavou a Berounkou a Kladno samotné je z většiny obklopené lesy. Počtem obyvatel je největším městem ve Středočeském kraji.

Celkem vystavíme 64 bytů a z této bohaté nabídky můžete vybírat.

S prodejem jsme začali v létě 2022, nepropásněte tuto příležitost!

Galerie

Nabídka bytů