Byty americká kladno

Možnosti financování

Hypoteční úvěr může být závazek i na několik desítek let, proto je třeba vše dobře zvážit, ne vždy se vyplatí vzít první nabídku od banky, kde máte běžný účet. Náš hypoteční specialista pro Vás porovná všechny možnosti a připraví řešení na míru.

Často slyšíme dotaz „Která banka je nejlepší/nejlevnější“? Říkáme, že ani jedna – je důležité zjistit, která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vašich příjmů, preferencí apod. Spolupracujeme se všemi bankami. Připravíme vždy několik variant, ze kterých společně vybereme tu nejvýhodnější právě pro Vás.

Jsme schopni Vám pomoci poskytnout financování na celou kupní cenu, i v případě, že nemáte dostatek vlastních finančních prostředků.

Bidli nabízí i způsob financování bez nutnosti prokazování příjmů, kde nemovitost splácíte formou nájmu. Následně při splacení anuity je možné nemovitost bezúplatně převést do osobního vlastnictví.

Nemusíte podstupovat žádost v bance spojenou se schvalováním prokazatelnosti vašich příjmů a mnoha dalších bankovních kritérií.

Nejste limitováni věkem. Stačí vám 20 % vlastních zdrojů. Financování lze zajistit i pro cizince bez ohledu na pobyt v ČR.

Financování a splátkový kalendář

Rezervační poplatek
121.000,- Kč včetně DPH rezervace - hradí se do 5ti dnů od podpisu Rezervační smlouvy
1. záloha
20% z kupní ceny včetně DPH po odečtení zaplaceného Rezervačního poplatku do 30 dnů od podpisu Budoucí smlouvy
2. záloha
50% z kupní ceny včetně DPH do 30 dní od Výzvy k zaplacení po dokončení hrubé stavby domu
Doplatek
30% z kupní ceny včetně DPH do 30 dní od vydání Kolaudačního souhlasu
Previous slide
Next slide

Galerie

Nabídka bytů